www.Voininatangra.org
 
 
 
АКТУАЛНО   МАТЕРИАЛИ   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Галерия

Списък от албуми :: Последно качени :: Последни коментари :: Най-гледани :: Най-високо оценени :: Търсене

Галерия > --Публичен албум-- 
Обратно към предишната страница Покажи/скрий информацията за снимката Започни слайдшоу ФАЙЛ 1 от 1054 Изпрати снимката по email Вижте следващия файл
Въпроси без отговор
Авторът на тези въпроси работи и вече 4 години плаща данъците на тая антидържава. Ще остане ли тук след войната? Детето й ще роди ли от българин? Те ще си заминат защото не е тяхната война, но мацината българи, които знаем и можем оставаме все по-малко
Оцени тази снимка   (общ рейтинг : 2 от 5 с 1 гласа)
Боклук
Слаба
Средна
Добра
Отлична
Велика
Детайли за снимката
Заглавие:7FC1394C-B654-4570-9D1D-D57698AE2769.jpeg
От албума:--Публичен албум--
Добавена от (на фотоапарата за още):anti666  
Оценка - 1 глас(а):
Ключови думи:Украйна бежанци
Големина:582 КБ
Качество:898 x 1362 пиксели
Отваряна в цял размер:11 пъти
Изпратена по ел.поща:0 пъти
Изпращач Коментар
anti666
Публикуван на: 13/6/2026 5:48  Обновен на: 13/6/2026 5:48
Регистиран: 22/9/2006
От:
Публикации: 2596
 Отг.: Прогресивната мадона
https://www.segabg.com/touche/tush-06-11-2026

Тази също е яка. В "кошницата с грижа" надничат двамата болшевики


[ xcGallery powerd by dev.xoops.org ]