Авторът на тези въпроси работи и вече 4 години плаща данъците на тая антидържава. Ще остане ли тук след войната? Детето й ще роди ли от българин? Те ще си заминат защото не е тяхната война, но мацината българи, които знаем и можем оставаме все по-малко
Оцени тази снимка (общ рейтинг : 1.5 от 5 с 2 гласа)