www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Годината Верени (на Дракона)-година пета


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Годината Верени (на Дракона)-година пета
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 147
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



По принцип Мар иска вече да ни изпържи като цивилизация, само естествения ред, смяна на ден-нощ и сезоните, която става по волята на Всевишния, ни спасява, за сега, както и милоста на неговата Благоверна Аби-Турун, която има огромна маса поклонниции на Земята към момента, но не-почитането на другите алпи в тахната конкретност на от народонаселението, изяжда главата на тази цивилизация. Прогреса и заключил дневния ред и бита на хората, а прогреса, както го виждаме днес е заключен чрез религиозната догма, която нито в една религия днешна дата не позволява да се обърнем в пълнота към същностите на алпите, които контролират живота на Средната земя. Е да ама те се обръщат към нас, което не винаги е добре, както виждаме Мар така докато ни оглежда да не земе да ни изпържи. Целите Балкани горят Турция евакуира хора иначе щяха да се изпържат хиляди, Мар иска жертви и ще си ги получи, независимо колко ни е добра гражданската защита. Иначе, аз не знам в моя малък свят е райска градина с уникални залези, е малко ми прежули райграса все пак е края на август, ама пък при някои комшии не е прежулил, което значи, че имам да правя повече подобрения. А като отида в гетото и всеки ден се моля на Чулман да погълне из от долу новото гето дето строят на близо. Трябваше да е парк 10 декара, то по-скоро градинка, а те правят 10 блока, затворени комплекси , а от долу има и водни извори. И аз казвам, всеки път като минавам, Чулмане! Е това е безобразие! Чулмане, Велики Алпе, къде си спиш ли! Всичките реки на планините, след първото село стават лайняни реки. Чулмане, това е безобразие! Ако не засебе си, зоради тебе да пазят. Няма, лайната и пикнята у реката, а другото бетон! Чулмане! Вземи си което е твое и унищожи излишното. Покажи на всички българи защо, който не е добре със тебе трябва да се пази. И така кой, да ни пази: Мар има да ни пържи, Чулман да ни дави, Субан му дреме на уя, иска да ни гази, Урус Бабай ни шиба здраво, че и него го ебаваме, като цивилизация. Само Умай Бийче се застъпва за нас, иначе щехме да имаме вече митинг с библията лице в лице, като цивилизация. А то не е предотвратено, а може би предстои. Иначе си правиме архангел Михаил курбанче и през другото време ахтаподи в кряшия и чакай да спре да жули.
От целия гмеж чух нещо смислено по тевето - Успение Богородично - национален празник, за което съм готов да подкрепя всеки поп, в контекста на разговорите от друга тема, тук. Но това няма да реши проблемите с другите алпи и най-вече Тархана.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.8.2024, 16:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 309
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 19.8.2024, 11:12 )
По принцип Мар иска вече да ни изпържи като цивилизация, само естествения ред, смяна на ден-нощ и сезоните, която става по волята на Всевишния, ни спасява, за сега, както и милоста на неговата Благоверна Аби-Турун, която има огромна маса поклонниции на Земята към момента, но не-почитането на другите алпи в тахната конкретност на от народонаселението, изяжда главата на тази цивилизация. Прогреса и заключил дневния ред и бита на хората, а прогреса, както го виждаме днес е заключен чрез религиозната догма, която нито в една религия днешна дата не позволява да се обърнем в пълнота  към същностите на алпите, които контролират живота на Средната земя. Е да ама те се обръщат към нас, което не винаги е добре, както виждаме Мар така докато ни оглежда да не земе да ни изпържи. Целите Балкани горят Турция евакуира хора иначе щяха да се изпържат хиляди, Мар иска жертви и ще си ги получи, независимо колко ни е добра гражданската защита. Иначе, аз не знам в моя малък свят е райска градина с уникални залези, е малко ми прежули райграса все пак е края на август, ама пък при някои комшии не е прежулил,  което значи, че имам да правя повече подобрения. А като отида в гетото и всеки ден се моля на Чулман да погълне из от долу новото гето дето строят на близо. Трябваше да е парк 10 декара, то по-скоро градинка, а те правят 10 блока, затворени комплекси , а от долу има и водни извори. И аз казвам, всеки път като минавам, Чулмане! Е това е безобразие! Чулмане, Велики Алпе, къде си спиш ли! Всичките реки на планините, след първото село стават лайняни реки. Чулмане, това е безобразие! Ако не засебе си, зоради тебе да пазят. Няма, лайната и пикнята у реката, а другото бетон! Чулмане! Вземи си което е твое и унищожи излишното. Покажи на всички българи защо, който не е добре със тебе трябва да се пази. И така кой, да ни пази: Мар има да ни пържи, Чулман да ни дави, Субан му дреме на уя, иска да ни гази, Урус Бабай ни шиба здраво, че и него го ебаваме, като цивилизация. Само Умай Бийче се застъпва за нас, иначе щехме да  имаме вече митинг с библията лице в лице, като цивилизация. А то не е предотвратено, а може би предстои. Иначе си правиме архангел Михаил курбанче и през другото време ахтаподи в кряшия и чакай да спре да жули.
От целия гмеж чух нещо смислено по тевето - Успение Богородично - национален празник, за което съм готов да подкрепя всеки поп, в контекста на разговорите от друга тема, тук. Но това няма да реши проблемите с другите алпи и най-вече Тархана.

Гледай сега, на ритуала за новата година Верени, поисках да ми се донесе, поне едно кило агнешко, защото това е жертвената храна на Субан...Един-единствен път поисках месо да ми се донесе, защото това е Субан... Еми, донесе ми се една шепа агнешко..., които хвърлих накрая на ритуала в огъня и от тези парченца, нищо не се усети. Може би, аз сам трябваше да потърса месото и да го купа, но всичко на този свят, няма да правя аз smil4334ad8a149e0.gif Отказвам! smil4334ad8a149e0.gif Хората не могат да разберат, че това е сериозна работа. Не е просто да седнем и да се напием. И така... Второто, което... един текст не може да се научи, хмхм... хем предварително съм дал, кво ще наричаме... Все, аз ли, трябва да го казвам?
Ето това са нещата! Българина е свикнал всичко да получава наготово и да им падне безплатно от Небето. Е, тази година го понаказаха smil4334ad8a149e0.gif И още може, тва е нищо!

Колкото до Чулман
smil4334ad8a149e0.gif
Британски милиардер изчезна в буря край Сицилия
Луксозна яхта потъна край бреговете на Италия
https://www.segabg.com/category-foreign-cou...a-kray-siciliya

Чулман никога не е бил фен на слугите на Яга;))) Пари ли, пари, пари, но душата ви у пъклото ша ври! ;))) Пъклото в древността е било царството на Чулман;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.8.2024, 10:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 309
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Иначе, аз не знам в моя малък свят е райска градина с уникални залези, е малко ми прежули райграса все пак е края на август, ама пък при някои комшии не е прежулил, което значи, че имам да правя повече подобрения."

Щом си още на райграс smil4334ad8a149e0.gif значи ти е още доста широко около врата. Га минеш на тежък физически труд - обръщане с права лопата, след тва разкопване на обърнатото с мотиката (нема техника, техниката е западна гяволия) smil4334ad8a149e0.gif т.е. илядо и триста пъте напрайш поклони към земята и да зажули кръста, ама яко, та зажули... Па насееш... То, убаво, ма тамам поникне и завале, яко, па буйне трева и плевели. Аде, на плевенето и копънта. Да, ама то, зор, па са навеждаш към земята, по 1300 пъте. Тамам опрайш положението и с надежда погледнеш към хоризонта, изпече, онуй ми ти слънце, та засуши яко. Е, па сега, требе се полива, ма вода, отде. Намериш, отнекъде вода, ама требе да я носиш до зарзаватят... Аде, сега и мъкнене на туби с вода. Райграс smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.8.2024, 14:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 309
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Дели-орман, Дели-орман, хуй та чака, знай голям. Щом Бойка та зафаща, водата ич не ще са враща! Щот Бойка, идол ваш, но на Небето - Враг! Пълзи пред Яга в тъмният овраг и в Сараи земни го зове, не фали Вечното Небе! А, който ффф оврази тъмни припълзява, Кубар го гони до забрава и с гръм го треска и хейве, Субан го с бича си дере, Умай го хитро съблазнява, о, нека Яга обладава;))) Заклещен вечно ша е той сред нейните нозе!;))) Но плод, от семето му - не, не,не! Чи Умай е Вечната Девица и не ражда щом е тя, орлица!


"Не взимам страна. Тези дни работим върху безводието в страната - "Копринка", "Жребчево" са сухи. Водопроводът за Делиормана не се строи. И куп други неща, които хората очакват да се случат."

Борисов: Радев и Главчев да намерят начин да отстранят Калин Стоянов
Кожарева постъпи прибързано, заяви лидерът на ГЕРБ

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/08/20/bor...R5a9BoE-MmB8RkQ

PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 20.8.2024, 15:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 147
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 20.8.2024, 12:22 )
"Иначе, аз не знам в моя малък свят е райска градина с уникални залези, е малко ми прежули райграса все пак е края на август, ама пък при някои комшии не е прежулил,  което значи, че имам да правя повече подобрения."

Щом си още на райграс smil4334ad8a149e0.gif значи ти е още доста широко около врата. Га минеш на тежък физически труд - обръщане с права лопата, след тва разкопване на обърнатото с мотиката (нема техника, техниката е западна гяволия) smil4334ad8a149e0.gif  т.е. илядо и триста пъте напрайш поклони към земята и да зажули кръста, ама яко, та зажули... Па насееш... То, убаво, ма тамам поникне и завале, яко, па буйне трева и плевели. Аде, на плевенето и копънта. Да, ама то, зор, па са навеждаш към земята, по 1300 пъте. Тамам опрайш положението и с надежда погледнеш към хоризонта, изпече, онуй ми ти слънце, та засуши яко. Е, па сега, требе се полива, ма вода, отде. Намериш, отнекъде вода, ама требе да я носиш до зарзаватят... Аде, сега и мъкнене на туби с вода. Райграс smil4334ad8a149e0.gif

ХАААХАА Вчера тамън са ожалих тука за тая ливада и идва горе Урус-Бабай, бесен, е шашкънин кво мрънкаш по форумите бе да беше казал щи прата некой облак, а сега на ти мойто момче шибай, шибай със Джил, къде 1 час ми вяха платната. Аз тъкмо се суетя един навес нещо вдигам ония зашибаха жестоко. Нищо де тъкмо ми показа някои слабости във структурата на перголата smil3dbd4e5e7563a.gif Оня бесен, вика, идва Джайтасир, вика що не ми вардиш ливадете, нали се разбраме мойте да ги вардиш аз другите да ги жуля.. Викам, Байо аз нъ съм са оплаквал, аз си нося тубички на рамо и си поливам, ей ги на, само тайз ливадка я опущим ама не съм са оплаквал от тебе. А и кой съм аз да спирам да са оплаквам, че Мар искал да жули кат я рекал ща ни прежули и до там какво толкава. Айде нейсе, вика Оня, и да си опичаш акъла. Байо, викам, твойто наказание е благодат за нас, сполай ти. И после се изчисти небето с един лилав залез smil3dbd4e5e7563a.gif

Иначе си копам всичко на ръка терасиране, трасиране с кирката и лопатката, не че не мога багерче да викна, мога ама така с мотиката повече се наместват идеите а и за фитнес е много добре. Ама до отглеждането на култури не съм толкова дръпнал с материала още драпам дивото.
PM
Top
18j
Публикувано на: 20.8.2024, 17:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 147
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Между другото, сега се сещам ако всичките татуирани лешпери, наместо да си дишат пръдните и оригните, по фитнес-залите всеки ден, ако прекопаваха по едни 50-100 квадрата щеха да видят много по-голяма реализацията от ния бицепси одървени, че даже и в интелектуално отношение. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 309
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тенгри кан
преди 3 секунди
Аз поне, моето дърво във Филибелата, поне засега, успях да го спася, но засега! Просто не знаете, каква корупция, връзкарство и шуробаджанащина се вихри в местната власт и за едното дърво, трябваше да се разправям с местната районна администрация. Ако знаете, какво представлява тя, ще разберете, че един автоматичен откос е достатъчен и с нея е свършено, завинаги! Цялата "държава" се крепи на МВР! Ако в Годината Верени, не може да спасите дърветата, това ще ви се пише на сметката, личната сметка и ще ви стане "карма", както казват индийците;)))

Въпреки недоволството на жители и политици: Дърветата на "Опълченска" вече са в историята
Тома Белев обяви, че съжалява за кого е гласувал на изборите

Прочети още на: https://www.dnes.bg/sofia/2024/09/04/vyprek...#comment-newest

Зеленият
преди 3 секунди
До Г557дт
Пич, дървото е безценно, а ти си преходен;))) Да отрежем дърво, за да ти е кеф на тебе, ми тва е все едно да убием 1 млрд. човека заради кефа на един;)))
Г557дт
преди 2 минути
Дърветата в Парковете! Покрай улиците , тротоарите и близо до сградите представляват опасност!

Тенгри кан
преди 23 секунди
До Анонимен 13
Колко дълго живее едно дърво ли? Ами, много по-дълго от човека;))) Човека е най-мимолетната планетарна твар, но затва па най-вредната;))) Затва, алпите не са обичали хората. Те пак не ги обичат, де;))) Факт е, че поколението на ДС сече дърветата, които са били посадени от дедовците и бащите на тия, дето ДС е управлявала като пролетарии сиреч по-руски крепостни селяни;)))

Зам.-кметът на София: На мястото на отсечените 39 дървета ще засадим 50
По думите му ремонтът на ул. "Опълченска" е важен за цяла София

Прочети още на: https://www.dnes.bg/sofia/2024/09/04/zam-km...#comment-newest


Тенгри кан
преди 1 секунда
Преди час, не беха ли 130 дървета, г-н ДС? Как така, изведнъж паднаха на 50-сет? След 2 часа да смятаме ли, че вече ще бъдат 20-сет дървета, а утре общината нема да има пари за залесяване?:))) Терзиев, ти си грешник;))) В Годината Верени, дървото е по-скъпо от живота на човека. Един ден, кат помъдрееш, ша разбереш защо. Засега си един болшевишки галфон като родителите ти - мръсните ДС болшевици! Смърт на болшевизма!


PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 147
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Това беше притчата за царчето василий терзис болвевикий, който бил известен с твърдия си почти садомазо нрав, но и с меката си китка. Е та вика го емперор мутрафон балгански 4ти вика виж бе вася тука снимки арешеш ли са. Видат ти са сливицити изодзади арешваш ли са. Оная вася са хили нагло да бе кво такава съм. Еми да ама как ти се струва да се види от семейство, приятели и после медии, ха. Вася вика ооу нооу. Ахха речи емперора. Подпишей ука и мълчувай. Другото е история. Кризисен пиар. Тия дървета са 10 палета пелети за циганската барон, ча идат избори. От 15 мильона обществена -40-50% отиват в партийната каса дебе, гробаджиите и всички с опорките по темата си делят седмичка по квоти, защото без тия 2-3 мильона на партия, избори в столицата - мъка, мъка. И терзос от части политическо решение, от части конюнктурно, с помощта на мутрафон вседържател на василий възлюбените траверси - и режат. Обаче на пролет март пак на избори, което значи, пак - 50- 100 дървета фиро за безмислен гербераски ремонт на ремонта и тако докато болшевизма не пукни. За това казвам, че сега сините, които бяха ползвани, за да внесат в управлението на града изцяло поставен в зависимост елемент, по болшевишки модел, и сега трябва да намерят механизъм да си го отзоват. Защото прехода 30 години едно нещо показа със сигурност че една мизерия ако не се ликвидира на момента, във времето се превръща в тотална катастрофа.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020