www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Борисов 5"- изпраният Бойко


Страници: (16) « първа ... 14 15 [16]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Борисов 5"- изпраният Бойко, республиката отвръща на удара
Йордан_13
Публикувано на: 15.9.2024, 15:50
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 313
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 11.9.2024, 9:37 )
Изтупваме старата тема за изборите с една новина, поне за мен е много важна. Зеленото движение или някогаш ПП Зелените минават към нас диванните войни. Ние сме водили много разговори, аз и съм се възхищавал на тяхната воля и смелост да се борят и да навигират в тази система, която се храни със съдби и човешка съвест, не е лесно в коалиция с ония сините лешпери. И там се получава малко идеологически дисонанс, защото зелените, прогресивните идеи за равенство и опазванена природата не съвпадат много с традиционното европейско разбиране за дясно-центристка, либерална политика. Тя за това и тука десницата умре и няма нито идейна почва нито масовка и в последните години те неистово разчитаха на гласовете на зелените, което се показа и от участието на техни представители в изпълнителната власт по времето на дебе кабинета за няколко месеца. На мен ми е ясно, много е трудно, но и преди сме говорили, не може от вътре, там има неназовани властови ресурси и лостове. Трябва да се започне от нулата, от човек на човек да станат 2 паралелни системи от което едната да изчезне. Това означава хората да работят за каузата, да я финансират, да си пазят лидерите, да има система за експанзия по инситуциите, да участват активно в мероприятия и събития. Това трябва да става извън контекста на избори и институции, а по жизнена и битова необходимост. Опитахме от вътре, не става, сега започва нов етап. Да видим.


https://www.dnes.bg/politika/2024/09/09/zel...izborite.619623

И сега ако лидера на Зелените, в случая Тома Белев е аватара на алпа Иджик Алабуга, ми е любопитна платформата им - добре е, напълно подкрепям. Е има и тази точка за Шенген, която е излишна от гледна точка на Вечността, но все пак всички те се хранят от еврофондове, така че интернационализма е диагноза на съвремието. Като доводи за не-участието им в изборите виждам точните причини, но изказано по някакъв либерало-политкоректен тон, резултатът е, че няма да участват и призовават за нова обществена организация, един вид и ние да минаваме към тях.
Аз лично на последните серии от избори следях точно техните кандидати, но различни събития и изказванияпрез кампаниите ме разколебаваха да отида до урните. И съжалявам, зщото именно те са ми свършили вече много работа, в много инициативи, са помогнали за много неща и са решили нерешими казуси, като цяло мисля, че на место да са в сдружения и да се чудят от къде да намерят някой лев да се борят срещу золумите на държавните институции трябваше точно тези хора да са чиновниците в институциите и да пазят нещата с подписа си. А не по еко-министерството, водни дирекции, паркови дирекции, днска-та и тям подобни, да стоят някви безумни назначения на дпс и герберасите, но това е в друга, паралелна реалност, която предстои да материализираме.

smil4334ad8a149e0.gif Зелени, чершени, пембени... сичку отича. Па тва, чи Белев е аватар на Иджик, а-хахахахахахаааааааааа.... дан си пил нещо? smil4334ad8a149e0.gif Нема смъртен човек, който да е аватар на някой от тези алпи. Човека е смъртен - тялото му умира, докато при алпите смъртта е сън, те заспиват, регенерират и се събуждат отново. Ние сме смъртни. Ние се прераждаме, сменяме телата и понеже и се развиваме, променяме и съзнанието си, душевността си и т.н., докато при алпите от висшите редове, те имат надпланетарно съвършенство, което прилагат в полза или вреда на човека, а може и едновременно и в двете.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.9.2024, 15:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 313
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 11.9.2024, 9:37 )
Изтупваме старата тема за изборите с една новина, поне за мен е много важна. Зеленото движение или някогаш ПП Зелените минават към нас диванните войни. Ние сме водили много разговори, аз и съм се възхищавал на тяхната воля и смелост да се борят и да навигират в тази система, която се храни със съдби и човешка съвест, не е лесно в коалиция с ония сините лешпери. И там се получава малко идеологически дисонанс, защото зелените, прогресивните идеи за равенство и опазванена природата не съвпадат много с традиционното европейско разбиране за дясно-центристка, либерална политика. Тя за това и тука десницата умре и няма нито идейна почва нито масовка и в последните години те неистово разчитаха на гласовете на зелените, което се показа и от участието на техни представители в изпълнителната власт по времето на дебе кабинета за няколко месеца. На мен ми е ясно, много е трудно, но и преди сме говорили, не може от вътре, там има неназовани властови ресурси и лостове. Трябва да се започне от нулата, от човек на човек да станат 2 паралелни системи от което едната да изчезне. Това означава хората да работят за каузата, да я финансират, да си пазят лидерите, да има система за експанзия по инситуциите, да участват активно в мероприятия и събития. Това трябва да става извън контекста на избори и институции, а по жизнена и битова необходимост. Опитахме от вътре, не става, сега започва нов етап. Да видим.


https://www.dnes.bg/politika/2024/09/09/zel...izborite.619623

И сега ако лидера на Зелените, в случая Тома Белев е аватара на алпа Иджик Алабуга, ми е любопитна платформата им - добре е, напълно подкрепям. Е има и тази точка за Шенген, която е излишна от гледна точка на Вечността, но все пак всички те се хранят от еврофондове, така че интернационализма е диагноза на съвремието. Като доводи за не-участието им в изборите виждам точните причини, но изказано по някакъв либерало-политкоректен тон, резултатът е, че няма да участват и призовават за нова обществена организация, един вид и ние да минаваме към тях.
Аз лично на последните серии от избори следях точно техните кандидати, но различни събития и изказванияпрез кампаниите ме разколебаваха да отида до урните. И съжалявам, зщото именно те са ми свършили вече много работа, в много инициативи, са помогнали за много неща и са решили нерешими казуси, като цяло мисля, че на место да са в сдружения и да се чудят от къде да намерят някой лев да се борят срещу золумите на държавните институции трябваше точно тези хора да са чиновниците в институциите и да пазят нещата с подписа си. А не по еко-министерството, водни дирекции, паркови дирекции, днска-та и тям подобни, да стоят някви безумни назначения на дпс и герберасите, но това е в друга, паралелна реалност, която предстои да материализираме.

smil4334ad8a149e0.gif Зелени, чершени, пембени... сичку отича. Па тва, чи Белев е аватар на Иджик, а-хахахахахахаааааааааа.... дан си пил нещо? smil4334ad8a149e0.gif Нема смъртен човек, който да е аватар на някой от тези алпи. Човека е смъртен - тялото му умира, докато при алпите смъртта е сън, те заспиват, регенерират и се събуждат отново. Ние сме смъртни. Ние се прераждаме, сменяме телата и понеже и се развиваме, променяме и съзнанието си, душевността си и т.н., докато при алпите от висшите редове, те имат надпланетарно съвършенство, което прилагат в полза или вреда на човека, а може и едновременно и в двете.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.9.2024, 15:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 313
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Нинова: Румен Радев е вреден за демократичните устои на държавата
Вече съжалявам, че го номинирах за президент, заяви тя
https://www.dnes.bg/politika/2024/09/15/nin...XjYuqvBDa8LJBDA

Tенгри кан
преди 2 секунди
Сичку убаво, но нима Нинова не знаеше, че Мунди Радев е масон от сектата на чече Гоше фффф Филибелата и че с номинирането му за президент, редица масонски ложи, поеха яко "управлението" на страната, като най-важната от тях е "Слънце Ориент", където е и Узунов (заради спасението, когото Мунди дигна юмрука), защото борованският тукмак, освен масон е и почетен консул на Русия в България и чрез него кукурига Митрофанова? Да не говорим, на кой от село Първенец, жена му е рускиня;))) и капана щраква. С една дума, селяните от село Първенец и Труд, ебаха путката майни на цялата държава за отрицателно време, а Нинова не направи нищо в Пловдив, освен да махне фиктивно чече Гоше от БСП, но не и влиянието му в партийната и организация. Вследствие, на което БСП полетя стремглаво надолу и ще се разпадне в близко време. Доста нейни членове ще станат гербери;))) Защо? Защото толкова време, Нинова не можа да види, как в Община "Родопи" БСП и ГЕРБ са една партия;)))
Та, аз оставам с усещането, че префалените северозападняци, ич са не стока;)))

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.9.2024, 22:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 313
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тас кибап "Пеевски"
Груххххххххххххххххххххх, квииииииик, мляс, мляс, мляс, към копанята нальота праа аз. Генерали мляскам за мезе и доволно грухам, гевезе, защото съм свине големо, големо, йощ неопрасено! Грухххххххххххххххххх, квииик, мляс, мляс, мляс...;)))

Радев бесен: Когато Пеевски рискува живота си за България, тогава да иска оставки
Политически спекуланти и "експерти" да не се вживяват като съдии, призова той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2024/09/16/rad...CByyuRmlsRBTFrg
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 313
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гордана Силяновска: Не реагирах за знамето, за да не предизвикам скандал
Не знаела, че ще трябва да се снима с Румен Радев в гербовата зала
https://www.dnes.bg/balkani/2024/09/17/gord...-skandal.620364

Тенгри кан
преди 2 секунди
Вижте, първото нещо, което трябва да се отбележи е, защо Силяновска идва в България да гледа опера? Нима македонците, си нямат опера?;))) Как така, Силянова иди при нискокултурните татари да гледа опера, а не ходи при великите висококултурни славяни, сърбите?;))) При тие диви татари, болгарете, опера, ще ми гледа!;))) И второто, ами правилно, един път е на частно посещение, втори път е глупава, защото щом си държавен глава, не може да имаш частни посещения, личен живот, вече нямаш! При това положение не отиваш в гербовата зала за снимки! Не се и снимаш с Радев! Щом си частно лице, но пак, казвам, няма как да си частно лице, щом си президент на държава;))) И трето, ами, да, само българското знаме;))) Македонската държава на Балканите отдавна приключи, а географската област Македония винаги е била е част от България!

Тая госпожа
преди 4 минути
Като не е искала да се снима, да не го е допуснала! Ухилила се до уши, а на раздяла се хвърли да цилива президента . Това не ли секуално насилие!?
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (16) « първа ... 14 15 [16]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020