www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Заплашват някой от нас със съд


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Заплашват някой от нас със съд, Блога на ХЮМ-АНУС фалософфа
Биляр
Публикувано на: 30.8.2007, 18:50
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



най-лесно е да бъде издирен и наказан, от народен съд и по народни мотиви. все се чудя до сега, дали си заслужава за такава мижитурка като него радикалните усилия и времето вложено за тях. предлагам ви да не си губите времето с него - ако прекрачи границата без много шум ще се реши проблема - Елт е посочил клипа с решението!


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
SoYoung
Публикувано на: 30.8.2007, 20:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



"# Георги Минев Казва: Твоя коментар изчаква одобрение.
август 30th, 2007 at 6:26 pm

“Мерси” за изтритите ми постинги А.Г.!”Мерси” и за изтритите постинги на другите,които те критикуваме!”Мерси” и че водиш “човешки” диалог с мен и останалите ти критикари!Говориш едно,но правиш съвсем друго!А хората се познават по делата!Има кой да ти държи сметка някой ден!Трий си постингите,прави се на господ,нападай гадно останалите…твое си е правото да го правиш,но показа истинското си лице.А на защитниците му казвам да прочетат поне някои от моите коментари и да видят дали имам отговор.Нека тогава пак ми говорят за “демократично поведение”.Въпреки,че триеш постинги,пак ще пиша!Тук или другаде…"
С горепоказания текст се самоцитирам.И аз съм от тези,които чакат одобрение,за постовете си.Между другото Елтимир-не пиши " дори и да ме цензурираш" в постовете си-като го написа и той затова те пусна за да докаже пред другите колко е демократ.Но ако следиш темите ще разбереш,че трие постове-трие мои,трие твои,трие и на другите!Тоя ще го сполети нещо,но просто не знам на кой ще му кипне за това...
PM
Top
SoYoung
Публикувано на: 30.8.2007, 20:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



http://angeligdb.wordpress.com/2007/08/29/...d0%b8/#comments

Това,което цитирах по-горе е постинга ми,чакаш одобрение.В линка,който съм приложил сега,по същата тема реално постинга ми липсва.Изчакал си е одобрението явно.Явен пример как се цензурират нежеланите като мене.Ако виждате обида в постинга ми спрямо А.Г.,разни подмятания гнусни може да се съгласите да ме модерира.Но тук въпроса е принципен-как един "демократ" по душа може да прави такива неща,но пред другите да е "ангел".Каква ИРОНИЯ САМО-името му е "Ангел" а по душа е нещо съвсем друго...
PM
Top
SoYoung
Публикувано на: 30.8.2007, 21:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



И още нещо-като време и като място с коментарите в горепосоченият линк коментарът ми беше между този на "Баш Баджанак" и "Starlightbg".В същата тема малко по-горе има и съобщение от ANTIJEW и "корекция" т.е. закана,цитирам:
"# ANTIJEW Казва:
август 29th, 2007 at 9:03 pm

Добрата, не ставай смешна. Пусни си записа от предаването с негово участие в ЧТВ/БТВ/ и ще видиш, че запецва като развален грамофон.Не става, ще го направим крив, както тук.
АПРОПО а.г. ти не плюеше ли по СКОТ?
МАЙ КЪДЕТО ПЛЮЕШ НЕ ТРЯБВА ДА БЛИЖЕШ ДВУЛИЧНИКО, НО ТОВА Е НОРМАЛНО ЗА ТЕБ а.г.!

ЗАБЕЛЕЖКА: ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯТ КОМЕНТАР НА ANTIJEW В ТОЗИ БЛОГ. НАХАЛНИЦИ КАТО НЕГО НЯМАТ МЯСТО ТУКА. ДА ИДАТ КЪДЕТО ИСКАТ, ТУК НЯМА ДА БЪДАТ ДОПУСКАНИ! СЪЩОТО СЕ ОТНАСЯ И ЗА Георги Минев, Елтимир, Запознат, georgi_nz, Дари И ВСИЧКИ ДРУГИ ТЕХНИ КЛОНИНГИ С НАЙ-РАЗЛИЧНИ НИКОВЕ"
БИЛЯР,дали си заслужават действията срещу този човек?!Как би се чувствал ако той отиде депутат или някъде да води предаване!А това е напълно възможно в една България от сегашната ни действителност.
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 30.8.2007, 21:11
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



има бутон "редактирай", приятелю. само да вметна, че цензурата е налице. преди половин час му написах, че ще го заколя както е на филма показано и той не е одобрил моето писание... после се писах с ник Исмаил и написах друг пост, нещо като антипост на предишния ми и сега гледам е одобрен. smil4334a5a360a6a.gif спирам да си губя времето с неговия блог. ако има нещо да се случва, то няма преди това да се разгласява разбира се!


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 30.8.2007, 21:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Биляр, бих заклал едно прасе, от което има нещо да хапна, ама от една проскубана гарга какво да изядеш?


--------------------
PM
Top
SoYoung
Публикувано на: 30.8.2007, 21:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



Просто исках да видите нагледен пример на нещата,писани от Елтимир!Ти Биляр си се убедил сам.Елтимир,ANTIJEW,Запознат е вече..запознат:),ест. и Дари си дава сметка за цензурата...просто това беше повече за другите тангриани,защото идеята е да се направи реклама на А.Г.,но в лошия смисъл.Достатъчно е да се бездейства за да възтържествува злото!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 30.8.2007, 22:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



На мен ми стана ясно, че в тоя няма надежда. Това беше, когато му прочетох коментара за случая в Ген.Киселово. Тогава философа се възмути как можело да се набляга на турския етнически произход на изрода Несрин Ахмед. Това, че изрода се беше гаврил с български деца именно на 3-ти март за него изглежда нямаше никакво значение. И, щом ви забранява да плюете в сайтчето му, тогава му се изплюйте в лицето. Язък за времето, което загубихте с него.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Дари
Публикувано на: 31.8.2007, 13:09
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Аз го тровя фалософа още от февруари месец и не мисля, че е загубено време Севар, защото има хора, които са дошли тук именно, защото там са прочели нашите идеи. Особенно сега след рекламата, която му направиха по чифут тв има хора, които влизат там от любопитство и е добър начин читавите да ги привлечем.

QUOTE
...и Дари си дава сметка за цензурата...


SoYoung, така е. Много поустове ми е изтрил, като е в безизходица и няма как да ми отговори. Но както вече казах моята цел е не да убедя него в нашата гледна точка/той срещу тези които му плащат няма да се обърне/, а първо да се разбере разликата между него и Елтимир, защото има хора, които ги бъркат и второ да бъдат привлечени и други читави хора при нас, както стана с Георги Минев-SoYoung, радвам се, че си при нас.

А онзи кретен сега е в такава ситуация, че е спрял коментарите на всички даже и на лизачите му, само и само да не пишем ние. Е това си е чиста победа мен ако питате.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 31.8.2007, 13:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Аз го тровя фалософа още от февруари месец и не мисля, че е загубено време Севар, защото има хора, които са дошли тук именно, защото там са прочели нашите идеи. Особенно сега след рекламата, която му направиха по чифут тв има хора, които влизат там от любопитство и е добър начин читавите да ги привлечем.

QUOTE
...и Дари си дава сметка за цензурата...


SoYoung, така е. Много поустове ми е изтрил, като е в безизходица и няма как да ми отговори. Но както вече казах моята цел е не да убедя него в нашата гледна точка/той срещу тези които му плащат няма да се обърне/, а първо да се разбере разликата между него и Елтимир, защото има хора, които ги бъркат и второ да бъдат привлечени и други читави хора при нас, както стана с Георги Минев-SoYoung, радвам се, че си при нас.

А онзи кретен сега е в такава ситуация, че е спрял коментарите на всички даже и на лизачите му, само и само да не пишем ние. Е това си е чиста победа мен ако питате.
PM
Top
SoYoung
Публикувано на: 31.8.2007, 18:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



Радвам се,че ме считаш за читав.И аз ще продължа да пиша в блога му.Сега съм един от "чакащите одобрение".Не съм го нападал просташката,просто въпросите ми бяха толкова прости и конкретни,толкова на място,че нямаше как да не съм цензуриран.Това значеше да си закрие блога.Но ще пиша в името на каузата,имам и лични причини,но това е друга история...
С едно аверче често излизаме и коментираме актуалните неща от живота.Та аз си имам един лаф за нас двамата:"малко останахме лудите,сега на мода са гъзарите" smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020