www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Заплашват някой от нас със съд


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Заплашват някой от нас със съд, Блога на ХЮМ-АНУС фалософфа
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Заплахите от страна на философа да насъска срещу нас ГДБОП продължават! Обвинени сме в расизъм!
към темата
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ето и един коментар с квалификации за нас:
QUOTE
отвратително Казва:
август 29th, 2007 at 9:13 am
Ваша грешка е, г-н Грънчаров, че търпяхте мненията на нацисти и расисти в блога си. Ваша грешка е, че се сдружихте с откачения си адаш, който навсякъде го взимат на подбив, докато не изтресе някаква такава простотия.
Дано ГДБОП реагират и най-после опандизят такива гнусни създания. На расизма трябва да му се затворят всички кранчета. Демокрацията не е подходяща за уродливи дебили, готови да убиват заради посраното си минало.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Опитват се да повторят сценария, който приложиха с Цветомир Йолов преди време. Очакват да им отговорим на ругатните, та да ни дадат под съд. Ама на тоя му обещавам, че наистина може да получи инфаркт, ако продължава в същия дух. Тоя търси признание на всяка цена, ама ще дочака разобличение и опозоряване. Дали резултатът наистина няма да го убие?
Както и да гледаме последните му статийки, това си е разработка на НСС от най-чиста проба. Класическа ДС провокация.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Понеже там моите коментари изчакват одобрение, тук си ги одобрявам като много готини и си ги пускам. Ей, админи, нали и вие ги одобрявате?
"Елтимир Казва: Твоя коментар изчаква одобрение.
август 29th, 2007 at 9:38 am

Дари, те си показаха рогцата червенички:
“отвратително Казва:
август 29th, 2007 at 9:13 am

Ваша грешка е, г-н Грънчаров, че търпяхте мненията на нацисти и расисти в блога си. Ваша грешка е, че се сдружихте с откачения си адаш, който навсякъде го взимат на подбив, докато не изтресе някаква такава простотия.
Дано ГДБОП реагират и най-после опандизят такива гнусни създания. На расизма трябва да му се затворят всички кранчета. Демокрацията не е подходяща за уродливи дебили, готови да убиват заради посраното си минало.”
Ето част от това минало:
http://epochtimes-bg.com/ottegljane/articles/Eltimir.html
И тук:
http://epochtimes-bg.com/ottegljane/articl...otoarchive.html
Нека коментират, ако им стиска на болшевиците шибани. Ама не им стиска.
Значи не могат да отворят очи за онова, което се върши. Значи да, такива неща могат да се случват, но не бива да се гледат. Значи да, истината е прекалено отвратителна, за да я гледаме.
Ето я Матрицата, истинската Матрица. Има ли какво повече да говорим.
Приятели, погледнете разликата между автентичните антикомунисти и онези измамните, които изпълзяха след 10.11.1989 г. и с помощта на ДС ни изместиха, заеха нашите места. Това беше реалната причина за кошмара, който ни сполетя след 1989 година. Кошмарът, който настъпи вместо дългоочакваната Свобода. И помнете, че докато Кошмарът е още тук, Свободата няма как да дойде.
Елтимир Казва: Твоя коментар изчаква одобрение.
август 29th, 2007 at 9:54 am

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...t=15#entry19827

Елтимир Публикувано на: Aug 29 2007, 08:52 AM

Форумен инвентар

Група: Модератори
Съобщения: 11999
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05

Опитват се да повторят сценария, който приложиха с Цветомир Йолов преди време. Очакват да им отговорим на ругатните, та да ни дадат под съд. Ама на тоя му обещавам, че наистина може да получи инфаркт, ако продължава в същия дух. Тоя търси признание на всяка цена, ама ще дочака разобличение и опозоряване. Дали резултатът наистина няма да го убие?
Както и да гледаме последните му статийки, това си е разработка на НСС от най-чиста проба. Класическа ДС провокация.
Елтимир Казва: Твоя коментар изчаква одобрение.
август 29th, 2007 at 10:02 am

Абе, малоумници! Прочетете краткия, съкратения списък на цигански изстъпления, който Дари ви копира. Прочетете го, ама много внимателно. И после помислете за клипа. Посланието ми беше, че изстъпленията трябва да спратя, ако не искаме да доживеем да такива клипчета, снимани на наша земя. Вие или сте кретени и малоумници, или сте най-обикновени провокатори. Днес си имам работа и няма много да се занимавам с вас. Ама преди да изляза ще пусна някой и друг линк на разни места, та други да дойдат и да си поговорят с вас. Вие се опозорихте и оттук нататък да не сте посмели да казвате, че сте антикомунисти. Нещо повече, вие оттук нататък нямате правото да твърдите, че не сте комунисти, и че не сте подлоги на комунистическата Мафия.
Сори, адаш, ти сам се закопа."


--------------------
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Елтимир ето и моя отговор там, който също изчаква одобрение, но може и да не бъде одобрен. Нали разбираш, че там е демонокрация...явно това е свободата на словото:

# Дари Казва: Твоя коментар изчаква одобрение.
август 29th, 2007 at 9:43 am

“Дари каза:
“СЪПРОТИВАТА Е НАСОЧЕНА ПРОТИВ НАСИЛНИЦИТЕ И ПОТИСНИЦИТЕ, НЕЗАВИСИМО ОТ ТЯХНАТА ЕТНИЧЕСКА ПРИНАДЛЕЖНОСТ.”

Ангел Грънчаров Казва: “Всички убийци, насилници, крадци и пр., независимо от каква раса, националност, пол и пр. са, трябва да бъдат съдени според закона.”

Значи все пак сме на едно мнение, но ако си махнеш очилата може да видиш, че правосъдието у нас не е това, което трябва да е……
Е щом не можем да разчитаме на съда, какво правим взимаме правосъдието в нашите ръце………

И НЕ МИ ВКАРВАЙ В УСТАТА ДУМИ.,ЯСНА ЛИ СЪМ. НИКЪДЕ НЕ КАЗВАМ, ЧЕ МИ ХАРЕСВА ТОЗИ ФИЛМ, НО АКО СЕ НАЛОЖИ, ПРЕДПОЧИТАМ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ НА МАНГАЛА ПРЕСТЪПНИК ОТ КОЛКОТО НА МЕН.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мисля, че малко трябва да поизместим темата там. Те искат да се изкарат антикомунисти. Няма да е никак зле, ако ги накараме да покажат своя истински лик. Обикновено прощавам малки прегрешения, ама адашът ми се оля отвсякъде. Още един мой коментар, който изчаква одобрение. От неосрания ген. Дришков, вероятно:
"Елтимир Казва: Твоя коментар изчаква одобрение.
август 29th, 2007 at 10:14 am

Ей, вие, от ДеСееБе, щом това минало е осрано:
http://epochtimes-bg.com/ottegljane/articl...otoarchive.html
Дайте да видим вашето, неосраното. Ако не го дадете, ние сами ще го вземем и ще го извадим на показ. Хайде, салонни герои, моето минало срещу вашето минало. Моето настояще срещу вашето настояще. За бъдеще няма да говоря, защото вас ще ви забравят на третия ден след смъртта ми. Мен няма да ме забравят, колкото и да ви е неприятно."


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ибан Дришков още не си е изпил сутрешната водка, затова бавно одобрява. Колко е по-хубаво сами себе си да одобряваме, без да чакаме гИнерала!
"Тук:
http://epochtimes-bg.com/ottegljane/articl...otoarchive.html
ще видите снимка на легендарния Илия Минев от последните дни на живота му. До това положение го докара не друг, а видния демокрадец Мангал, тоест Иван Йорданов Костов. А също още по-видния демокрадец, полуевреина /според Красимир Иванджийски и Любомир Григоров Шопов/ Петър Стефанов Стоянов.
Хайде, демокрадци! Моите факти срещу вашите епитети."


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



""Darth Sparhawk Казва:
август 29th, 2007 at 9:26 am

А всеки, който изпитва удоволствие от отрязани глави е редно да се прегледа."
Кажи го на Джордж Буш, най-масовия убиец на нашето съвремие. Кажи го на министъра на шадраваните, който нареди да бъдат освободени убийците на сестричките Белнейски. Който нареди да бъдат охранявани от неговия башибозук тълпите мангали, въобържени с ножове и брадви, и скандиращи "Смърт на българите!". Хайде, кажи им, защото спорът започна оттук. Ние заявихме, че не можем да приемем за нормални такива крясъци. Вие отговорихте, че това си е етническо право на мангалите.
Аз не признавам "правото" на някой да ме убие.
Кой от нас е кръвожадният? Е, демокрадЦи?"


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Коментарите явно изчакват одобрение от гИнерал Ибан Дришков, шефа на НСС, чийто служители извършват атентати срещу домовете на мирно спящи хора. Ето от кой търси помощ моят адаш. Той търси помощ от вулгарни убийци, от терористи и комунистически мафиози.
Адаш, показа си червените рогца, май!"
Ще копирам всичко тук, защото Дришков още не си е изпил водката. Или може би са се запили с другия пияница - министъра на шадраваните.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ето един друг коментар дето чака одобрение.

QUOTE
georgi_nz Казва: Твоя коментар изчаква одобрение.
август 29th, 2007 at 10:27 am
Ако ще се съди някой - нека и аз бъда в бройката понеже подкрепям Антижу. Дори бих му асистирал, като държа заколвания за тиквата дорде ми остане в ръцета. Клал съм доста на брой едри животни и не са ми проблем тези неща.
А що се отнася до изтребване на антибългари в България - Тангра е на наша страна и грях НЯМА! Когато днес нас избиват по всевъзможни начини - съпротивата е задължителна и оправдана.

А престъпление спрямо нас е ако не го направим и понасяме всичко като овце.

Който не е чел книгата на Георги Войнов “Геноцидът и холокостът над българите” - не знае за какво говоря. Да седне и да я прочете ако се има за българин


Ей, тоз Грънчаров от Пловдив тръгнал да обяснява за антипедерасите какви селяни били, колко груби и неразбиращи били. А той философа - с мисловни конструкции до толкова усложнява педерасията дорде сам се обърка и си докаже сложноста и "извисеноста" на това извръщение.
smil4341944e6b0c8.gif Философ smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Този псевдофилософ все повече ми заприличва на психопат!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.8.2007, 11:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Педерасите и философите не са част от народа, те са мърша. Това ще кажа и с това ще свърша. Ето последните коментари, нямам какво да добавя. Уморих се от кретени:
"Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 10:48 am

Май целта на занятието е да бъдат предизвикани реалните антикомунисти да кажат някоя приказка накриво, та такива демократковци като мангалкостовите на им пратят демократичната НСС, съставена изключително от стари ДС садисти, и по тоя начин Мангал Костов да излезе пред целокупното народо-население като антикомунист. Ей, тоя сценарий го гледахме още през 1990-та и последващите години. Нека демокрадЦите да измислят нещо ново, номерът се изтърка.
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 10:50 am

С други думи “демократите” продължават своята война срещу ветераните на противоболшевишката Съпротива. Нищо особено. Обикновен комунизъм. Особеното е, че сега “демократите” си изпуснаха нервите и показаха своя болшевишки образ. Маските паднаха. Да идва гИнерал Дришков да им ги вдига! Оня, чийто демократични служители извършват демократични атентати.
Darth Sparhawk Казва:
август 29th, 2007 at 10:51 am

Г-н Грънчаров,
някъде Илия Минев да е призовавал да се трепе който и да е било. Вие и Георги Жеков само бълвате такива неща. Чудя се как нямате и вие предаване в телевизията на четвърти километър (по Иван Младенов) - СКАТ.
Грешките на Костов, че не обърна внимание на репресираните са явни. Трябва ли обаче да бъде убит затова? Трябва ли да се приравнят жертвите на убийците.
За циганите - според мен хората, които са осъдили сестрите Белнейски заслужават присъда доживот или електрически стол. Не защото са цигани обаче - а защото са убийци. Че циганите имат редица недостатъци е очевидно.
Защо обаче в Испания те свирят фламенко и правят пари на страната си, а тук - не? (по Явор Дачков).
Виновна е държавата, начело с хора, лоялни на стария режим и до днес другаруващи с чудовищния му господар Путин, който вие, Елтимир, явно забравяте за сметка на Буш. Буш направи доста поразии, но не може да се сравнява с Путин - най-малкото няма идеологията му за терор. Но въпроса ми е - при положение, че сегашните тирани са свързани с КГБ и производните му, защо вие пак търсите световни заговори от страна на САЩ, евреите (антисемитизма за мен е признак на умствена изостаналост) и извънземните цивилизации от Орион, срещу които сигурно българите воюват от 700 000 години?
Освен това забелязах, че цитирате журналя от “Строго Секретно” -проПутинов червен вестник. Как имате наглостта тогава да сте антикомунист? Прощавайте, но това, че Троцки е убит по заповед на Сталин, не го прави антикомунист.
Darth Sparhawk Казва:
август 29th, 2007 at 10:51 am

под г-н Грънчаров имах предвид Елтимир в случая.
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 11:04 am

Абе, Darth Sparhawk, вземи първо да прочетеш, пък после пиши. Писна ми от чукчи, които писатели, а не читатели. Казах ясно и недвусмислено, че ако насилието не бъде пресечено, ще се стигне до поряви, които се виждат на показания клип. Къде съм искал да бъде убит мангалчето Костов? Напротив. Искам да го видя в единична килия, където му е мястото, и в тази килия да прекара остатъка от жалкия си живот. Ах, “не обърнал внимание”! Колко невинно звучи само. Ама истината е доста по-различна. мангалът Костов лиши моя кум Илия Минев от пенсия, знаеш ли това, чукчи? Мангал Костов лиши от инвалидна пенсия още един от нашите, който скоро си замина от тоя свят - Коци Иванов от Монтана. Ама откъде един чукчи ще знае? И не ме сравнявай с комплексара Жеков, той е от вашата пасмина, не е от нашите. И той се опитва със задна дата да се изкарва антикомунист. И точно затова Жековчето плюе по такива като мен, за да остане само той, най-великият. Боже, колко сте еднакви!
Darth Sparhawk Казва:
август 29th, 2007 at 11:07 am

Явно забрави колко бяха доходите по времето на Виденов и после по времето на Костов. Колко лесно е да уеднаквищ всички с епитети като “мангалче”.
Нищо, че Красимир Премянов умъртвяваше страната за седмици преди това.
А по изказванията ти между теб и Жеков няма нищо общо. А в сайт на лумпени антисемити, които изповядват езическа религия не бих влязъл никога.
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 11:08 am

“Строго секретно” е вестник, контролиран от Любомир Григоров Шопов, син на последния шеф на ДС от времето на Живков - ген. Григор Шопов. Цитирам го, защото Шопов враждува с някои клонове от комунистическата Мафия и понякога изнася верни данни за тях. Клановете на комунистическата Мафия враждуват също като клановете на класическата Мафия. Ако не беше така, Луканов щеше да е още жив.
Лео Троцки, евреин и садистичен убиец. Много добре знам кой е и как завършва живота си. Отново вражда между два клана на Мафията. Само че и Мао Цзе Дун е казвал хубави и верни неща, нищо, че е бил комунист. Дори в Библията пише хубави неща, нищо, че е една мръсна расистка и човеконенавистническа книга. Стария Завет имам предвид.
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 11:11 am

Не правя разлика между Виденов и Костов - все комунистическа измет.
“Езическа” казваш. А ти знаеш ли нещо за тази “езическа” Вяра, за да говориш? И след като я отричаш, то ти отричаш ли се от своя произход? Или просто не си българин и ненавиждаш всичко българско?
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 11:16 am

Доходите на такива като Илия Минев и мен по времето на Виденов не бяха по-ниски от доходите ни по времето на Костов. Обяснението е, че и Виденов, и Костов имаха еднакво отношение към реалните антикомунисти. От 1944 година насам няма нито едно правителство, което да не е контролирано от комунистическата Мафия. Прочети анализите на професора по право Янко Николов Янков. Общото между всички тези правителства е, че те провеждаха и провеждат политика на геноцид спрямо българите. Именно срещу тая политика на геноцид се обявяваме ние. Отделните взаимозаменяеми личности нямат такова значение. Дали ще е мангал, дали ще е цар-педерас или Сер Гей - все тая. Отношението им към нас, българите е еднакво.
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 11:18 am

Дарт Вейдър, ако обичаш, коментирай фактите, които изнесох. Ако не обичаш, върви по дяволите. Или при своите инструктори, то е все едно.
Amers Казва:
август 29th, 2007 at 11:43 am

АлТИМУРе, ти оправда напълно надеждите ми.
Господин Грънчаров, сигурно сте чели “Взривяването на Русия” ???
Аналогията за целите на българските служби е очевидна. Що ченгесария се е развилняла.
Очевидно на българите се налага нов 10-ти ноември, но този път с участието на всички свестни хора, останали все още в България.И този път с дирене на сметка на цялата пасмина, престъпила закона, дори и ако се наложи да се пролее кръв. Видя се, че иначе не става.
Ще се наложи и Европа да помогне за разширяването на съществуващите затвори.
Господин Грънчаров, с вас са всички нормални българи, и бъдете сигурен, те са повече от горната измет.
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 11:57 am

Amers, както и цялата ви “нормално”-педераска сган! Коментирай фактите, ако можеш. Аз обвинявам поименно и с конкретни факти. Със снимки и с документи. А ти само лепиш етикети. Обаче… Обаче на все повече хора започна да им идва до гуша и скоро ще ви стане тесничко. Ще ви развалим рахатлъка. От такива като теб, гнидо мръсна не видяхме бял ден, ама денят на Справедливостта е близо. И никакви службици, с които се опитвате да ни плашите няма да ви помогнат. Спасението ви беше да прибирате ножа, преди да е опрял в кокъла и да се прибирате в дупките, от които сте изпълзели. Ама гниди като вас май от дума не разбират. Айде, гнидо, айде, паразит гаден - съди ме, ако ти стиска. Съди ме, преди аз и такива като мен теб да са стиснали."


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.8.2007, 11:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Я-а-а-а, това не бях го видял! Интересен израз:
"...които са осъдили сестрите Белнейски..." Тоя май знае нещо повече. Дали пък и той не е...?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.8.2007, 11:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



kalinvv Казва:
август 29th, 2007 at 12:07 pm

Съгласен съм, че една и съща мафия ни оправлява и преди 10-ти и досега без прекъсване. Съгласен съм, че хората не трябва да мълчат. Възмущавам се, пиша в блога си против големите лъжи, като ЕС и прочее, за това, че HCБOП не се занимава с реалната мафия. Обаче такова насилие не може да е плод на здрав човек. Има нещо откачено в това човек да изпитва удоволствие да убива, унижава, да се гаври, било то дори за отмъщение. Трябва да се казва истината на хората и това е много по-силно оръжие от такова насилие, което не може дори да бъде наречено животинско, понеже животните са по-милостиви към жертвите си.
Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 12:15 pm

kalinvv, ще го кажа за последно, след което наистина млъквам. Писна ми!
И така, с каква цел извадихме клипчето на бял свят? Клипчето е правено в Русия, ние само посочихме къде се намира, нищо повече. С посочването целяхме някои дървени глави да проумеят докъде може да стигне озлоблението, ако продължават да го предизвикват. Защото крясъците “Смърт на българите!” почнаха да пораждат именно такова озлобление. Клипът е реален, такива неща наистина някъде се случват. Кой иска те да почнат да се случват и в България? Кой подстрекава мангалите, кой ги охранява, кой позволява такива ужасяващи престъпления да се извършват безнаказано?
Управляващите от БСП и нейните подразделения - ще кажеш. Да, съгласен съм. Срещу кого е насочено напомнянето в такъв случай? Срещу тях. А сега ми кажи - кого защитава моят адаш? Пак тях.
Ей, хора, почнете да мислите с главите си! То стана като в старата приказка: “Язе му викам куме Иване, то тича за *я да ма фане”…


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.8.2007, 11:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Елтимир Казва:
август 29th, 2007 at 12:22 pm

Представете си, че съм лекар, който ви поставя неприятна диагноза с предупреждението, че ако не почнете незабавно лечение, ще умрете. И вие давате лекаря под съд, че ви е развалил рахатлъка. А са ми кажете не сте ли ненормални?


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020